LOT 1
Vendu 250 €
COMMINES (Philippe de).
Les Mémoires de Messire Philippe de Commines […] sur les principaulx faicts & gestes de Louis onziesme & de Charles huictiesme son filx, Roys de France.
Paris, Galiot du Pré, 1552.
In-4, reliure postérieure.
Provenance
Frottements, usures.
Rousseurs, restaurations, mouillures, trous de vers.